Alla on listattu kaikki tänään ja tulevina päivinä mielenkiintoisiksi merkityt aikataulut.

22.4.2019 · 23.4.2019 · 24.4.2019 · 25.4.2019 · 26.4.2019 · 27.4.2019 · 28.4.2019 · 29.4.2019 · 30.4.2019 · 1.5.2019 · 2.5.2019 · 3.5.2019 · 4.5.2019 · 5.5.2019

    HL  HV  LIV  MUS  MV  PAI  PVV  S  SAA  T  TYO  V  VET  VEV  W 

ma 22.4.2019
S 1053 (HKI-SK), 20:24
T 3340 (ÄKI-JY), 7:46
T 3624 (VKA-RIT), 19:59
VET 10142 (RMA-TPET), 6:18
VET 10146 (ÄKI-JY), 19:06
VET 10568 (JNS-NRL), 16:16
VET 11066 (KV-ILR), 9:59
VET 11093 (JTS-IMT), 12:56
VET 11112 (KUOT-SIJ), 21:12
VET 11121 (YKSV-NOK), 0:22
VET 11129 (RAT-NOK), 17:04
VET 11143 (JY-ÄKI), 6:10
VET 11147 (JY-ÄKI), 17:20
VET 11172 (JTS-LRS), 22:02
VET 11176 (ILM-SIJ), 12:37
VET 11192 (TPET-TL), 12:33
VET 11212 (VNA-KVLA), 23:34
VET 11213 (VNA-KVLA), 13:10
VET 11220 (KV-MSS), 16:47
VET 11260 (IMT-LRS), 19:01
VET 11264 (VNA-KVLA), 16:36
VET 11313 (RI-HA), 7:38
VET 11340 (LNA-ILM), 12:20
VET 11352 (ILM-TLV), 19:12
VET 11360 (RI-KV), 2:44
VET 11367 (YV-NOK), 14:32
VET 11409 (HL-TPE), 14:50
VET 11442 (NVL-PHÄ), 8:16
VET 11445 (PHÄ-YV), 11:12
VET 11481 (ALH-KOK), 12:49
VET 11483 (ALH-KOK), 14:25
VET 11506 (TPET-OV), 9:30
VET 11603 (SUL-ILO), 6:06
VET 11615 (TKU-TPE), 14:41
VET 11624 (JNS-SMJ), 7:26
VET 11633 (KIT-IMT), 10:03
HV 11661 (RI-HK), 12:00
HV 11662 (HK-RI), 12:30
VET 11700 (TPE-RI), 23:04
VET 11702 (YLY-SMJ), 13:46
VET 11703 (SLO-TKU), 21:17
VET 11705 (KV-VNAT), 22:38
VET 11707 (HMA-VNAT), 11:52
VET 11709 (NOK-KEM), 6:03
VET 11712 (PRI-HVA), 17:15
VET 11713 (PMT-JNS), 10:17
VET 11715 (MSS-KVLA), 2:11
VET 11716 (RMA-TPE), 14:57
VET 11720 (KV-HMA), 9:38
VET 11725 (KEM-TOR), 7:42
VET 11727 (LNA-ILM), 11:40
VET 11730 (IMT-JTS), 20:44
VET 11732 (RMA-TPE), 15:55
VET 11740 (UIM-JNS), 21:15
VET 11744 (LRS-KVLA), 3:14
VET 11748 (LR-KVLA), 20:58
VET 11749 (NOK-VUS), 5:50
VET 11761 (TL-TPE), 2:41
VET 11764 (TLV-KON), 1:01
VET 11773 (JTS-IMT), 22:03
VET 11777 (MSS-KVLA), 4:48
VET 11792 (PRI-TPET), 16:57
VET 11799 (NOK-KEM), 21:09
VET 11802 (YV-KOK), 20:02
VET 11805 (KOK-YV), 21:30
VET 11810 (JTS-KVLA), 22:38
VET 11811 (KOK-NOK), 20:55
VET 11818 (PTK-PLT), 1:29
VET 11820 (NOK-KOK), 5:57
VET 11822 (KTA-KVLA), 2:47
VET 11830 (KV-MSS), 16:55
VET 11843 (HGS-TKU), 6:30
VET 11844 (TKU-HGS), 13:23
VET 11846 (IMT-LRS), 14:43
VET 11848 (IMT-LRS), 11:51
VET 11849 (LRS-IMT), 12:40
VET 11850 (KUK-KV), 15:15
VET 11851 (KV-KUK), 21:28
VET 11857 (PM-KUOT), 21:53
VET 11858 (TPET-ILR), 10:25
VET 11859 (PM-KUOT), 20:11
VET 11860 (KUOT-PM), 21:57
VET 11861 (ILM-PHÄ), 9:28
VET 11862 (KUOT-PM), 20:28
VET 11863 (NOK-YV), 19:00
VET 11867 (VSA-TPET), 10:00
VET 11869 (ILR-KV), 11:50
VET 11871 (KEM-TOR), 18:30
VET 11875 (TPET-SK), 22:35
VET 11877 (KUOT-SIJ), 23:14
VET 11878 (SIJ-PMT), 23:59
VET 11894 (KV-ILR), 9:33
VET 11895 (RILA-TPE), 23:20
VET 11896 (TPE-RI), 2:15
VET 11897 (PRI-TPE), 8:16
VET 11899 (TKU-TPE), 17:15
MV 11913 (TPET-PM), 12:30
MV 11973 (KIT-JNS), 7:57
VET 17103 (KUK-VNA), 13:15
VET 17153 (LRS-IMT), 20:50
T 51229 (VKA-KVT), 20:55
T 52054 (IMT-PRI), 3:46
T 52058 (VNA-KVLA), 23:30
T 52301 (KVLA-IMT), 3:50
T 52342 (JTS-ILM), 0:30
T 52688 (SPL-KVT), 10:45
T 52713 (IMT-SUL), 5:56
T 53246 (ALH-SK), 20:56
T 53364 (KTP-JY), 10:45
T 53408 (ÄKI-TPET), 18:52
T 53479 (JY-PMT), 17:49
T 53857 (HVA-PRI), 12:44
T 53861 (HVA-PRI), 19:57
T 53864 (PRI-HVA), 18:24
T 53878 (PRI-HVA), 7:48
T 54047 (KRV-ALH), 6:00
T 54054 (PHÄ-ILM), 10:59
T 54216 (KRM-PMT), 13:18
T 55044 (KOK-YV), 3:25
T 55054 (YKST-SIJ), 4:39
T 55108 (KEM-OLT), 8:20
T 55378 (KON-PLT), 19:06
T 55413 (YV-KEM), 22:59
T 55461 (SK-HM), 4:30
T 55464 (HM-SK), 7:24
T 55586 (TKU-SLO), 18:35
T 55809 (RIT-IMT), 23:04
T 55813 (IMT-SUL), 9:50
T 55821 (PMT-VAR), 9:14
T 55846 (PMT-JTS), 15:46
T 55861 (HVA-PRI), 20:58
T 55885 (SMJ-PLT), 9:00
T 55895 (IMT-SUL), 4:00
T 55921 (YV-OU), 10:45
T 55983 (OLT-KEM), 2:31
T 55995 (OLT-KEM), 0:56
T 58058 (VNA-KVLA), 14:45
T 58124 (ILM-LNA), 10:20
T 58249 (VUS-NOK), 10:23
T 58255 (VUS-NOK), 21:00
T 58340 (PRL-TPET), 0:30
T 58401 (YKSV-NOK), 22:15
T 58502 (PLT-YLY), 12:50
T 58660 (VKA-TL), 1:42
T 58864 (OLT-YV), 21:05
SAA 65011 (HKI-ILR), 16:00
SAA 65012 (ILR-HKI), 18:44
SAA 65013 (HKI-ILR), 18:49
PAI 65658 (SOA-ILM), 9:35
PAI 65659 (ILM-SOA), 8:25
PAI 65872 (VI-TL), 22:30
VEV 65928 (YKSV-KOK), 15:06
VEV 65932 (YKST-KOK), 2:30
TYO 76090 (UKÄ-VLH), 21:55
TYO 76150 (OL-YV), 16:40
ti 23.4.2019
T 3410 (ÄKI-TPET), 10:56
T 3624 (VKA-RIT), 19:59
T 4330 (PMT-ÄKI), 1:11
T 7162 (IMT-KUK), 10:44
T 7182 (POI-IMT), 23:24
VET 10046 (ILM-LNA), 9:54
VET 11056 (JTS-IMT), 13:27
VET 11136 (SK-HPK), 6:57
VET 11141 (JY-ÄKI), 5:53
VET 11143 (JY-ÄKI), 9:25
VET 11144 (RMA-TPE), 20:00
VET 11146 (ÄKI-JY), 13:20
VET 11147 (RMA-TPE), 1:50
VET 11149 (TLV-KON), 9:39
VET 11191 (KV-VNAT), 9:30
VET 11192 (TPET-TL), 10:25
VET 11200 (VNA-KVLA), 16:33
VET 11234 (IKR-KV), 7:15
VET 11236 (HMA-KVLA), 5:12
VET 11255 (IMT-JTS), 16:52
VET 11260 (LRS-IMT), 17:13
VET 11264 (PP-JY), 11:39
VET 11305 (ARO-KON), 9:50
VET 11340 (LNA-ILM), 12:19
VET 11355 (IMT-JTS), 18:37
VET 11356 (JTS-IMT), 13:01
VET 11357 (KV-VNA), 11:25
VET 11358 (KV-HMA), 18:44
VET 11445 (PHÄ-NVL), 10:16
VET 11447 (NVL-YV), 15:59
VET 11483 (ALH-KOK), 14:03
VET 11492 (KOK-ALH), 1:07
VET 11504 (PM-KMM), 17:20
VET 11505 (SIJ-KUOT), 4:43
VET 11563 (JNS-KON), 2:00
VET 11602 (ILO-SUL), 10:09
VET 11605 (TKU-TPE), 9:31
VET 11610 (HÖL-LIS), 14:02
VET 11615 (TKU-TPE), 15:31
VET 11619 (PLT-LIS), 9:22
VET 11646 (SNJ-PMT), 10:37
VET 11715 (KUOT-SIJ), 14:39
VET 11720 (NOK-KON), 10:54
VET 11733 (PMT-JNS), 1:54
VET 11785 (UKÄ-KV), 10:25
VET 11820 (NOK-KON), 3:13
VET 11825 (MSS-KVLA), 1:59
VET 11830 (KV-MSS), 17:39
VET 11843 (HOS-KVLA), 1:08
VET 11869 (TPET-HPK), 7:12
VET 11871 (TPE-SK), 18:11
VET 11873 (TPE-JÄS), 11:30
VET 11875 (JÄS-JSK), 13:55
VET 11881 (YKSV-NOK), 5:46
VET 11897 (HVA-PRI), 6:32
VET 17161 (KV-IMT), 7:28
T 52182 (PUN-IMT), 14:30
T 52244 (PMT-IMT), 21:53
T 52554 (VAR-HMA), 15:39
T 52618 (KUK-MSS), 10:28
T 52713 (IMT-SUL), 5:15
T 52860 (KVLA-LVS), 4:15
T 53247 (SK-ALH), 9:54
T 53361 (ÄKI-PP), 7:30
T 53718 (RMA-ÄKI), 11:20
T 54003 (SLD-VAR), 20:32
T 54023 (HMA-PMT), 20:01
T 54045 (ILM-KOK), 18:48
T 54104 (ILM-PMT), 10:40
T 54331 (ÄKI-PMT), 2:15
T 54344 (PMT-ÄKI), 13:58
T 54573 (SUL-ILO), 7:07
T 54728 (NRM-HÖL), 11:51
T 55024 (KON-HMA), 16:25
T 55102 (ILM-PMT), 8:12
T 55108 (KEM-OLT), 17:07
T 55378 (KON-UIM), 16:28
T 55420 (JSK-TPET), 14:46
T 55448 (YV-NVL), 13:45
T 55455 (NVL-YV), 12:00
T 55464 (HM-SK), 7:38
T 55469 (ALH-KOK), 4:28
T 55507 (KON-KEM), 13:19
T 55805 (PMLA-KON), 3:04
T 55806 (SUL-JTS), 18:41
T 55840 (IMT-PMT), 14:44
T 55856 (PMT-LR), 20:21
T 55893 (JTS-SUL), 9:33
T 55904 (KON-ARO), 7:54
T 58107 (OLT-KEM), 21:25
T 58417 (YV-OLT), 14:00
T 58439 (YKSV-NOK), 21:23
T 58563 (PLT-KON), 1:28
PAI 65895 (VLP-MÄN), 13:30
PAI 65896 (MÄN-VLP), 15:13
VEV 65920 (KOK-YKST), 20:00
VEV 65926 (YKST-KOK), 1:39
TYO 76150 (YV-OU), 7:15
ke 24.4.2019
T 5159 (KEM-PTG), 10:38
VET 10030 (ILM-SIJ), 19:16
VET 10125 (KY-KVLA), 12:05
VET 10290 (TPE-HL), 0:43
VET 11017 (SK-KOK), 8:36
VET 11035 (JTS-IMT), 0:01
VET 11080 (SUO-JY), 10:04
VET 11112 (KUOT-SIJ), 20:52
VET 11126 (KV-KY), 15:08
VET 11127 (RI-HL), 11:41
VET 11147 (RMA-TPE), 6:17
VET 11154 (IMT-LRS), 13:21
VET 11172 (JTS-LRS), 22:01
VET 11206 (VAR-PM), 10:05
VET 11208 (TL-TPET), 16:21
VET 11212 (VNA-KVLA), 23:32
VET 11221 (YKSV-NOK), 9:48
VET 11222 (KUK-KV), 7:25
VET 11225 (MSS-KVLA), 2:12
VET 11233 (LR-IMT), 3:03
VET 11238 (HMA-KVLA), 6:00
VET 11243 (LRS-IMT), 7:00
VET 11255 (IMT-JTS), 9:45
VET 11258 (IMT-LRS), 21:18
VET 11259 (JTS-IMT), 22:33
VET 11261 (JY-PP), 6:30
VET 11279 (HMA-KVLA), 0:06
VET 11286 (YLÖ-TPET), 19:48
VET 11308 (KON-ARO), 7:58
VET 11348 (PRI-TPE), 4:53
VET 11357 (KV-VNA), 11:24
VET 11361 (KUO-SIJ), 16:00
VET 11446 (YV-NVL), 13:30
VET 11447 (PP-YV), 18:56
VET 11504 (PM-KMM), 17:21
VET 11521 (JY-ÄKI), 0:32
VET 11623 (LUI-PLT), 14:15
VET 11625 (SMJ-PLT), 11:36
VET 11649 (PMT-KRM), 11:03
VET 11830 (KV-MSS), 17:39
T 52230 (PMT-IMT), 6:39
T 52242 (PMT-LRS), 0:13
T 52248 (PMT-IMT), 22:33
T 52254 (PMT-KVLA), 20:10
T 52706 (SUL-JTS), 15:44
T 52713 (IMT-SUL), 5:15
T 53242 (KOK-SK), 14:15
T 53364 (PP-JY), 11:02
T 53415 (JY-ÄKI), 16:24
T 53858 (MN-PRI), 11:06
T 54023 (HMA-PMT), 20:01
T 54046 (SIJ-TKU), 22:20
T 54150 (KON-PMT), 13:57
T 54253 (PMT-RMI), 6:51
T 54585 (SUL-HÄV), 14:00
T 55235 (VKA-YLÖ), 17:58
T 55301 (VKA-IMT), 21:20
T 55321 (KON-NOK), 20:45
T 55415 (YV-KEM), 16:39
T 55448 (YV-PP), 16:04
T 55453 (NVL-YV), 15:01
T 55455 (PHÄ-YV), 10:54
T 55603 (PMT-PLT), 22:05
T 55807 (RILA-KVLA), 6:01
T 55826 (KSA-HMA), 13:17
T 55840 (IMT-PMT), 14:44
T 55845 (LRS-SUL), 15:33
T 55856 (PMT-LR), 18:44
T 55884 (PLT-LUI), 11:09
T 55885 (YLY-PLT), 9:30
T 55888 (JTS-PMT), 9:40
T 55905 (ARO-KON), 9:49
T 55921 (YV-OU), 10:36
VEV 65925 (KOK-YKST), 2:20
to 25.4.2019
VET 11063 (ILM-TLV), 19:12
VET 11093 (JTS-IMT), 12:28
VET 11120 (NOK-RAT), 0:33
VET 11124 (KV-KY), 7:09
VET 11125 (LRS-IMT), 5:09
VET 11129 (RAT-NOK), 17:00
VET 11141 (JY-ÄKI), 5:19
VET 11144 (ÄKI-JY), 6:00
VET 11149 (TLV-KON), 9:58
VET 11171 (MN-PRI), 15:50
VET 11191 (KV-VNAT), 10:13
VET 11196 (JY-ÄKI), 20:38
VET 11202 (IMT-LR), 10:40
VET 11212 (VNA-KVLA), 23:33
VET 11225 (MSS-KVLA), 2:14
VET 11229 (HOS-KV), 1:44
VET 11233 (LR-IMT), 1:15
VET 11235 (TPET-YLÖ), 18:19
VET 11259 (JTS-IMT), 22:35
VET 11275 (KV-HOS), 13:55
VET 11284 (KON-TLV), 16:08
VET 11303 (UIM-KON), 6:34
VET 11344 (HL-RI), 10:41
VET 11348 (KV-IKR), 7:01
VET 11369 (SLD-RI), 3:24
VET 11446 (NVL-PP), 15:15
VET 11501 (JNS-SMJ), 13:02
VET 11603 (SUL-TPV), 7:01
VET 11605 (SUL-HÄV), 12:01
VET 11618 (UIM-PLT), 23:20
VET 11624 (JNS-YLY), 11:59
MV 11972 (OL-MUR), 7:21
SAA 11974 (MUR-OTM), 10:55
SAA 11975 (OTM-MUR), 12:55
MV 11977 (MUR-OL), 13:59
T 51229 (VKA-KVT), 20:55
T 52046 (JTS-RIT), 18:19
T 52091 (SLD-VNAT), 1:30
T 52209 (KVLA-PMT), 2:42
T 52248 (PMT-IMT), 20:02
T 52706 (SUL-JTS), 15:44
T 52713 (IMT-SUL), 5:15
T 52821 (IKR-PMT), 18:10
T 53384 (ALV-JY), 21:03
T 54104 (ILM-PMT), 11:00
T 54167 (MSS-KAJ), 0:25
T 54318 (PMT-RMA), 20:32
T 54582 (TPV-SUL), 9:12
T 54776 (NRM-KVT), 14:00
T 55040 (YKST-PYK), 3:09
T 55041 (PYK-YKSV), 9:34
T 55234 (YLÖ-TPET), 19:47
T 55337 (ÄKI-PMT), 19:25
T 55378 (KON-UIM), 19:06
T 55405 (YV-NOK), 19:22
T 55448 (YV-NVL), 13:46
T 55453 (PP-YV), 17:39
T 55455 (PHÄ-YV), 11:48
T 55457 (PHÄ-YV), 10:53
T 55495 (ALH-KRV), 20:57
T 55498 (YV-ALH), 13:24
T 55519 (PLT-UIM), 4:11
T 55813 (KUK-PMT), 17:00
T 55826 (KMM-PMT), 19:27
T 55838 (LR-RIT), 11:52
T 55885 (YLY-PLT), 13:15
T 55888 (JTS-PMT), 9:37
T 55904 (KON-ARO), 7:57
T 55995 (OLT-KEM), 1:56
PAI 65889 (JY-RPH), 12:10
PAI 65890 (RPH-JY), 12:50
VEV 65935 (KOK-YKST), 2:13
VEV 65936 (YKSV-KOK), 17:52
VEV 65941 (KOK-YKST), 19:49
pe 26.4.2019
T 3624 (VKA-RIT), 19:59
T 4338 (PMT-ÄKI), 21:49
VET 11022 (IMT-JTS), 19:02
VET 11030 (IMT-JTS), 8:22
VET 11032 (JTS-IMT), 23:56
VET 11043 (SIJ-ILM), 4:23
VET 11093 (JTS-IMT), 11:57
VET 11120 (NOK-RAT), 0:31
VET 11123 (KV-LRS), 20:56
VET 11125 (LRS-IMT), 4:38
VET 11147 (RMA-TPE), 6:26
VET 11154 (IMT-LRS), 13:04
VET 11156 (HVA-TPE), 8:07
VET 11167 (SK-KSK), 7:25
VET 11172 (JTS-LRS), 23:00
VET 11193 (MSS-KV), 4:31
VET 11195 (KV-KUK), 16:01
VET 11200 (RI-ILR), 8:03
VET 11201 (ILR-RI), 17:18
VET 11222 (KUK-KV), 7:25
VET 11229 (KV-HMA), 19:23
VET 11236 (HMA-KVLA), 5:13
VET 11260 (IMT-LRS), 17:32
VET 11308 (KON-ARO), 7:54
VET 11314 (HA-RIT), 12:25
VET 11344 (HL-RI), 10:42
VET 11346 (PRI-TPE), 7:27
VET 11362 (OV-TPE), 5:03
VET 11364 (KV-HMA), 17:41
VET 11405 (OL-KEM), 19:58
VET 11445 (PHÄ-YV), 11:46
VET 11463 (ILM-KRV), 3:54
VET 11508 (VAR-PM), 8:22
VET 11605 (LIS-HÖL), 10:41
VET 11606 (HÄV-SUL), 15:30
VET 11627 (HKS-PM), 16:35
VET 11631 (ILR-HNKT), 9:21
VET 11632 (HNKT-ILR), 14:51
VET 11647 (PMT-SNJ), 8:23
T 52209 (KVLA-PMT), 2:42
T 52244 (PMT-IMT), 21:32
T 52614 (KVLA-MSS), 7:05
T 52718 (SUL-JTS), 10:50
T 52897 (LH-KVT), 22:37
T 53239 (VKA-PKO), 7:58
T 53473 (JY-PMT), 16:53
T 53865 (HVA-PRI), 9:30
T 54110 (ILM-PMT), 18:09
T 54326 (PMT-HKS), 14:28
T 54728 (HÖL-PLT), 14:00
T 55163 (RILA-ÄKI), 8:07
T 55244 (PMT-IMT), 18:22
T 55401 (VKA-ÄKI), 5:20
T 55448 (YV-NVL), 13:32
T 55452 (HPJ-PHÄ), 9:02
T 55479 (JY-PMT), 17:24
T 55520 (KEM-OLT), 23:00
T 55544 (PMT-KVT), 21:08
T 55702 (SK-RIT), 22:47
T 55813 (IMT-SUL), 9:54
T 55838 (LR-RIT), 11:52
T 55840 (IMT-KVLA), 14:23
T 55888 (JTS-PMT), 9:30
LIV 70051 (HKI-VNAR), 8:47
LIV 71051 (VNAR-RI), 12:16
LIV 72051 (RI-HKI), 15:47
la 27.4.2019
VET 11026 (IMT-JTS), 17:11
VET 11032 (JTS-IMT), 23:57
VET 11120 (KEM-OL), 16:21
VET 11125 (LRS-IMT), 4:59
VET 11147 (RMA-TPE), 1:50
VET 11149 (RMA-TPE), 6:29
VET 11151 (HMA-KVLA), 19:32
VET 11172 (JTS-LRS), 22:04
VET 11231 (HOS-KVLA), 1:24
VET 11280 (VNA-KVLA), 22:12
VET 11301 (TL-TPE), 15:00
VET 11305 (YPY-KON), 10:57
VET 11344 (HL-RI), 10:42
VET 11353 (IMT-LR), 17:30
VET 11356 (JTS-IMT), 23:12
VET 11367 (TPE-OV), 10:28
VET 11371 (SMJ-JNS), 11:06
VET 11416 (KPL-ILM), 12:43
VET 11442 (YV-HPJ), 6:31
VET 11445 (HPJ-YV), 11:47
VET 11484 (KOK-ALH), 18:03
VET 11605 (SUL-HÄV), 13:55
VET 11621 (PLT-ENO), 10:55
VET 11649 (PMT-KRM), 11:11
VET 11780 (RI-KR), 13:43
T 52091 (SLD-VNAT), 1:37
T 52209 (KVLA-PMT), 2:54
T 52213 (KUK-KON), 6:20
T 52748 (SUL-JTS), 16:59
T 52817 (RILA-LRS), 1:15
T 53309 (VKA-HPK), 7:06
T 53703 (VKA-RMA), 20:22
T 53714 (RMA-TPET), 11:20
T 54104 (ILM-PMT), 11:00
T 54215 (PMT-KRM), 10:59
T 54216 (KRM-PMT), 14:37
T 54586 (HÄV-SUL), 15:35
T 54779 (KVLA-SUL), 0:49
T 55020 (KON-KVT), 20:35
T 55047 (KRV-ALH), 6:00
T 55413 (YV-KEM), 19:59
T 55448 (YV-HPJ), 13:16
T 55452 (HPJ-PHÄ), 7:44
T 55455 (PHÄ-HPJ), 10:30
T 55484 (KOK-ALH), 23:59
T 55495 (ALH-KRV), 20:57
T 55689 (KR-RIT), 18:50
T 55734 (PKO-TPET), 11:18
T 55772 (KUK-RIT), 7:52
T 55774 (KUK-RIT), 7:52
T 55809 (RIT-IMT), 20:45
T 55811 (ENO-PLT), 13:00
T 55815 (ILM-KPL), 10:18
T 55830 (SUL-LRS), 17:51
T 55850 (SUL-KVLA), 16:06
T 55855 (PMT-KON), 13:30
T 55857 (RIT-HA), 6:38
T 55858 (HA-RIT), 15:15
T 55893 (JTS-SUL), 9:33
T 55904 (KON-YPY), 7:51
LIV 70051 (HKI-HNK), 10:51
LIV 71051 (HNK-HKI), 14:13
LIV 72051 (HKI-LPV), 16:23
LIV 73051 (LPV-HKI), 16:40
su 28.4.2019
VET 10453 (LRS-VNAT), 7:16
HV 10699 (ILR-KE), 6:30
VET 11147 (RMA-TPE), 7:12
VET 11249 (LRS-IMT), 0:08
VET 11255 (IMT-JTS), 5:55
VET 11260 (IMT-LRS), 13:18
VET 11351 (IMT-LRS), 17:20
VET 11353 (HOS-HMA), 22:37
VET 11354 (KV-KUK), 16:07
VET 11359 (SIJ-KUOT), 4:43
VET 11415 (ILM-KPL), 10:17
VET 11442 (NVL-PHÄ), 9:02
VET 11514 (SIJ-KUOT), 13:40
VET 11634 (IMT-KIT), 6:57
VET 11744 (RI-LO), 6:54
T 52342 (JTS-ILM), 0:30
T 52719 (IMT-KIT), 6:08
T 53495 (VKA-ÄKI), 13:20
T 54573 (SUL-TPV), 9:30
T 54582 (TPV-SUL), 12:21
T 55337 (ÄKI-PMT), 16:41
T 55342 (JTS-KON), 0:30
T 55448 (YV-HPJ), 13:39
T 55453 (HPJ-YV), 16:59
T 55694 (YV-VKA), 14:34
T 55816 (KPL-ILM), 12:36
T 55820 (KIT-LRS), 11:08
T 55845 (LRS-SUL), 15:36
T 55854 (PMT-KVLA), 10:18
T 55857 (RIT-HA), 7:11
T 55893 (JTS-SUL), 9:46
T 55895 (JTS-SUL), 19:05
T 55897 (JTS-SUL), 9:46
LIV 70051 (HKI-SLD), 9:54
LIV 70151 (SLD-PUR), 11:00
LIV 72051 (PUR-VSA), 11:50
LIV 72151 (VSA-HKI), 12:25
LIV 73051 (HKI-TKL), 13:26
LIV 73151 (TKL-HKI), 14:14
ma 29.4.2019
T 7017 (OLT-PTG), 21:30
VET 11093 (JTS-IMT), 12:50
VET 11114 (KUOT-SIJ), 16:00
VET 11119 (ILM-KON), 16:09
VET 11147 (RMA-TPE), 20:15
VET 11172 (JTS-LRS), 22:02
VET 11187 (ÄKI-JY), 13:20
VET 11196 (VNA-KVLA), 12:54
VET 11234 (IKR-KV), 7:34
VET 11243 (LRS-IMT), 14:43
VET 11248 (JTS-IMT), 8:33
VET 11255 (IMT-JTS), 18:41
VET 11260 (IMT-LRS), 21:17
VET 11308 (ARO-YPY), 10:00
VET 11356 (KON-TLV), 20:22
VET 11359 (SIJ-KUOT), 4:43
VET 11377 (ILM-KAJ), 16:21
VET 11443 (PHÄ-NVL), 10:41
VET 11445 (PHÄ-NVL), 11:02
VET 11446 (NVL-HPJ), 16:01
VET 11507 (PM-KMM), 17:17
VET 11623 (LUI-PLT), 14:25
VET 11649 (PMT-KRM), 11:11
T 51229 (VKA-KVT), 21:20
T 52040 (KVLA-TPET), 1:10
T 52230 (PMT-IMT), 6:52
T 52242 (PMT-LRS), 22:57
T 52706 (SUL-JTS), 15:44
T 52827 (RILA-IKR), 4:58
T 53304 (HPK-TPET), 12:45
T 53682 (RILA-KR), 15:11
T 54164 (KAJ-MSS), 18:15
T 54316 (VKA-RMA), 2:44
T 54608 (PLT-PMT), 23:14
T 54774 (NRM-MSS), 14:00
T 55378 (KON-PLT), 19:06
T 55413 (YV-KEM), 23:01
T 55448 (YV-NVL), 14:32
T 55452 (HPJ-PHÄ), 8:46
T 55453 (HPJ-YV), 18:13
T 55455 (NVL-YV), 12:59
T 55457 (NVL-YV), 12:44
T 55773 (RILA-KTA), 4:47
T 55856 (PMT-LR), 20:20
T 55884 (PLT-LUI), 11:18
T 55905 (YPY-KON), 13:45
LIV 70051 (HKI-TUS), 8:39
LIV 71051 (TUS-UKP), 11:21
LIV 73051 (UKP-NNL), 13:45
LIV 73151 (NNL-TKU), 15:15
ti 30.4.2019
PVV 570 (MVA-HKI), 17:48
MUS 1951 (JY-SUO), 16:50
MUS 1952 (SUO-JY), 21:18
T 4330 (PMT-ÄKI), 1:14
VET 10046 (ILM-LNA), 11:08
VET 11100 (MSS-KVLA), 4:31
VET 11136 (SK-HPK), 6:58
VET 11147 (RMA-TPE), 1:05
VET 11152 (HGS-TKU), 13:14
VET 11172 (JTS-LRS), 22:03
VET 11177 (TKU-TPE), 9:26
VET 11222 (KUK-KV), 7:30
VET 11225 (MSS-KVLA), 1:57
VET 11234 (IKR-KV), 7:34
VET 11236 (HMA-KVLA), 5:19
VET 11308 (KON-ARO), 7:50
VET 11351 (HVA-TPE), 6:20
VET 11356 (JTS-IMT), 11:57
VET 11363 (RMA-TPE), 5:36
VET 11416 (SKV-ILM), 12:30
VET 11440 (HPJ-PHÄ), 9:29
VET 11447 (PP-NVL), 16:33
VET 11622 (JNS-LUI), 11:21
VET 11624 (JNS-LUI), 10:48
VET 11639 (PM-VAR), 12:10
VET 11642 (KIÄ-IMT), 13:30
VET 11646 (SNJ-PMT), 10:40
MV 11968 (JY-ILR), 23:07
V 12954 (SUO-JY), 15:44
V 12955 (JY-SUO), 22:24
T 52183 (IMT-KIÄ), 8:04
T 52230 (PMT-IMT), 6:52
T 52860 (KVLA-LVS), 4:27
T 52869 (LVS-KVT), 11:45
T 53682 (RILA-KR), 13:31
T 53689 (KR-RIT), 19:17
T 55342 (PMT-KON), 11:47
T 55408 (NOK-ALH), 21:08
T 55448 (YV-PP), 13:38
T 55452 (YV-HPJ), 6:49
T 55453 (NVL-YV), 19:24
T 55454 (NVL-HPJ), 7:15
T 55806 (SUL-JTS), 15:55
T 55813 (IMT-SUL), 9:54
T 55815 (ILM-SKV), 10:16
T 55836 (SUL-LRS), 11:41
T 55856 (PMT-LR), 20:21
T 55883 (LUI-PLT), 13:30
T 55887 (LUI-PLT), 14:05
T 55888 (JTS-PMT), 9:37
T 55905 (ARO-KON), 9:47
W 64180 (ILR-HKI), 22:58
W 64191 (HKI-ILR), 22:13
W 64193 (HKI-ILR), 22:30
LIV 70051 (TKU-VI), 8:37
LIV 71051 (VI-TPE), 10:37
LIV 72051 (TPE-HKI), 11:34
LIV 73051 (HKI-TPET), 13:46
ke 1.5.2019
T 3624 (VKA-RIT), 19:59
HL 8543 (HKI-KKN), 1:38
HL 8544 (KKN-HKI), 2:37
HL 8547 (HKI-KKN), 2:38
HL 8548 (KKN-HKI), 3:37
HL 8742 (HKI-HKI), 1:48
HL 8743 (HKI-HKI), 2:18
HL 8744 (HKI-HKI), 2:48
HL 8745 (HKI-HKI), 3:18
HL 9126 (HKI-HKI), 0:36
HL 9127 (HKI-HKI), 1:06
HL 9128 (HKI-HKI), 1:36
HL 9129 (HKI-HKI), 2:06
HL 9130 (HKI-HKI), 2:36
VET 10129 (KUOT-SIJ), 21:57
HV 10612 (KKN-HKI), 5:01
VET 11415 (ILM-SKV), 10:16
VET 11445 (PHÄ-HPJ), 10:44
VET 11446 (YV-PP), 14:33
VET 11605 (SUL-HÄV), 13:42
VET 11784 (VSK-SK), 17:57
MV 11969 (ILR-MVA), 16:45
T 52124 (IMT-JTS), 21:39
T 53473 (JY-PMT), 17:18
T 53601 (RILA-SK), 0:56
T 54586 (HÄV-SUL), 15:22
T 55301 (VKA-IMT), 21:20
T 55373 (JY-PMT), 16:57
T 55405 (YV-NOK), 12:00
T 55415 (YV-KEM), 15:01
T 55452 (HPJ-PHÄ), 7:55
T 55453 (PP-YV), 17:17
T 55455 (HPJ-YV), 12:56
T 55544 (PMT-KVT), 21:13
T 55799 (SK-VSK), 14:38
T 55848 (SUL-LR), 15:48
T 55888 (JTS-PMT), 9:37
SAA 60570 (HKI-ILR), 10:35
SAA 61783 (HKI-ILR), 15:20
W 64068 (ILR-HKI), 9:43
W 64081 (HKI-ILR), 22:16
W 64173 (HKI-ILR), 2:24
W 64183 (HKI-ILR), 20:43
W 64185 (HKI-ILR), 21:24
W 64187 (HKI-ILR), 21:49
W 64188 (ILR-HKI), 9:01
W 64189 (HKI-ILR), 7:33
W 64192 (ILR-HKI), 9:28
LIV 70051 (TPE-TKO), 9:58
LIV 71051 (TKO-RMA), 13:13
LIV 72051 (RMA-TPET), 15:37
to 2.5.2019
VET 11123 (HOS-KVLA), 1:25
VET 11201 (PIK-TKU), 4:15
VET 11203 (SLO-TKU), 0:03
VET 11225 (MSS-KVLA), 2:14
VET 11421 (YV-OU), 7:20
VET 11447 (KTP-YV), 18:01
VET 11559 (KEM-PTG), 10:50
VET 11617 (PLT-PTK), 21:48
VET 11641 (IMT-KIÄ), 8:04
VET 11799 (SK-VSK), 14:58
T 51229 (VKA-KVT), 21:20
T 52182 (KIÄ-IMT), 13:23
T 52254 (PMT-KVLA), 21:18
T 52706 (SUL-JTS), 14:50
T 52848 (KY-RIT), 16:12
T 53309 (VKA-VLP), 7:23
T 53582 (TKU-PIK), 2:55
T 54104 (ILM-PMT), 10:28
T 54330 (PMT-ÄKI), 1:44
T 54774 (NRM-MSS), 14:00
T 55059 (VKA-IMT), 18:00
T 55103 (OLT-KEM), 2:04
T 55134 (NOK-YV), 20:00
T 55337 (ÄKI-PMT), 19:25
T 55407 (NOK-KEM), 10:00
T 55448 (YV-KTP), 14:32
T 55510 (KEM-OLT), 20:00
T 55696 (SK-VKA), 22:38
T 55798 (VSK-SK), 17:52
T 55822 (KTT-RIT), 11:43
T 55836 (SUL-LRS), 11:41
T 55854 (PMT-KVLA), 10:18
T 55878 (PMT-TPET), 0:40
T 55888 (JTS-PMT), 9:35
T 55995 (OLT-KEM), 9:30
LIV 70051 (TPE-SK), 9:10
LIV 71051 (SK-NNS), 12:04
LIV 72051 (NNS-JY), 15:01
pe 3.5.2019
VET 11202 (TKU-PIK), 2:55
VET 11308 (KON-ARO), 7:52
VET 11445 (HPJ-YV), 12:08
VET 11446 (HPJ-KTP), 15:17
VET 11625 (SMJ-PLT), 9:11
T 50314 (IKR-RIT), 8:03
T 51229 (VKA-KVT), 20:22
T 52897 (LH-KVT), 22:55
T 53583 (PIK-TKU), 4:15
T 54104 (KON-PMT), 15:49
T 55448 (YV-HPJ), 13:33
T 55453 (KTP-YV), 17:45
T 55455 (PHÄ-HPJ), 11:13
T 55477 (ALH-YV), 3:38
T 55702 (SK-RIT), 22:47
T 55704 (VLP-TPET), 16:31
T 55774 (KUK-RIT), 7:52
T 55824 (PMT-HMA), 0:36
T 55886 (PLT-SMJ), 7:15
T 55888 (JTS-PMT), 9:28
LIV 70051 (JY-KUK), 9:34
LIV 71051 (KUK-KV), 14:05
la 4.5.2019
MUS 1953 (JY-HPJ), 8:10
MUS 1954 (HPJ-JY), 15:27
VET 11442 (NVL-PHÄ), 8:24
VET 11604 (HÄV-SUL), 13:30
VET 11624 (YLY-SMJ), 8:30
VET 11769 (TPET-VLP), 5:33
VET 12952 (SUO-JY), 7:10
VET 12953 (JY-SUO), 20:21
T 52054 (IMT-PRI), 3:09
T 52817 (RILA-LRS), 1:12
T 53682 (RILA-KR), 13:29
T 54582 (TPV-SUL), 9:06
T 54587 (SUL-HÄV), 12:00
T 55419 (YV-KEM), 14:39
T 55452 (YV-NVL), 6:32
T 55453 (HPJ-YV), 17:18
T 55455 (PHÄ-YV), 10:50
T 55476 (KOK-ALH), 17:34
T 55682 (RILA-KR), 13:29
T 55711 (VLP-HPK), 8:49
T 55815 (ILM-SKV), 9:08
T 55818 (IMT-LRS), 17:14
T 55830 (SUL-LRS), 17:51
T 55885 (SMJ-PLT), 10:00
T 55893 (JTS-SUL), 9:33
LIV 70051 (KV-KTA), 9:12
LIV 70151 (KTA-HMA), 9:50
LIV 71051 (HMA-HA), 10:25
LIV 72051 (HA-LVS), 13:05
LIV 73051 (LVS-HKI), 15:37
su 5.5.2019
VET 11445 (PHÄ-NVL), 10:33
VET 11446 (NVL-HPJ), 15:16
VET 11603 (SUL-TPV), 9:15
VET 11605 (SUL-HÄV), 14:15
VET 11634 (IMT-KIT), 8:01
VET 11780 (RI-KR), 15:44
T 51229 (VKA-KVT), 21:20
T 52248 (PMT-IMT), 20:37
T 52352 (LRS-KON), 23:31
T 52356 (LRS-KON), 18:35
T 52720 (KIT-LRS), 11:08
T 52739 (JTS-SUL), 6:46
T 53344 (YV-ÄKI), 11:20
T 54385 (VSA-KVT), 22:06
T 54582 (TPV-SUL), 11:25
T 54586 (HÄV-SUL), 15:55
T 55335 (KON-NOK), 13:24
T 55342 (JTS-PMT), 23:40
T 55448 (YV-NVL), 13:38
T 55452 (HPJ-PHÄ), 8:02
T 55455 (NVL-YV), 12:29
T 55527 (VKA-PMT), 23:15
T 55834 (JTS-PMT), 20:16
T 55845 (LRS-SUL), 15:35
T 55846 (PMT-JTS), 15:47
T 55888 (JTS-PMT), 9:28
T 55975 (VKA-SK), 9:04

Aikataulu-, kulku- ja kokoonpanotiedot perustuvat Traffic Management Finlandin julkaisemaan avoimeen dataan.
Lisenssi: CC 4.0 BY